Kontaktinfo

Kui Teil on näiteks järgnevaid küsimusi, võtke meiega kindlasti ühendust:

  • Soovite saada infot toodete kohta 
  • Soovite luua meie juures kliendikonto
  • Soovite anda tagasisidet Pakkemeistri e-poe parendamiseks

ESINDUS / KAUPLUS JA LADU (TALLINN)

Nimi: Pakkemeister Hillman OÜ
Aadress: Läike tee 7, Peetri 75312, Harjumaa (AVATUD E-R 9-17)
Telefon: +372 623 5590
E-post: info@pakkemeister.ee
Registrikood: 10018432
KMKR: EE100267662

LADU (TARTU) – HELISTA ETTE
Aadress: Ringtee 12A, Tartu 51013, Tartumaa
Telefon: +372 53 358 411
E-post: tartu@pakkemeister.ee

TELLIMUSED:

TELEFON: (+372) 6 235 598

Nimi: Rainer Salumets
Müügikonsultant
E-post: teeninduskeskus@pakkemeister.ee
(Pakkemeistris aastast 2017)

E-POE TELLIMUSED:

TELEFON: (+372) 53 04 0350

Nimi: Kai Perne
Müügiassistent
E-post: eshop@pakkemeister.ee
(Pakkemeistris aastast 2021)

PAKKEMATERJALIDE JA -SEADMETE MÜÜK

TALLINN

Nimi: Tarmo Hanson
Müügijuht
Telefon: (+372) 533 45 066
E-post: tarmo@pakkemeister.ee
(Pakkemeistris aastast 2006)

Nimi: Andres Kaldma
Müügijuht
Telefon: (+372) 50 13 103
E-post: andres@pakkemeister.ee
(Pakkemeistris aastast 2021) 

Nimi: Aleksandr Giterman
Müügijuht
Telefon: (+372) 555 52 582
E-post: alex@pakkemeister.ee
(Pakkemeistris aastast 2015)

Nimi: Raul Lindsalu

Tegevjuht

Telefon: (+372) 534 88035

E-post: raul@pakkemeister.ee

(Pakkemeistris aastast 2004)

TARTU

Nimi: Tim Matjus
Müügijuht
Telefon: (+372) 53 358 411
E-post: tim@pakkemeister.ee
(Pakkemeistris aastast 2006)

PAPP- JA PLASTIKKASTID, BIOLAGUNEVAD NÕUD

Nimi: Henri Reinfelt
Müügijuht
Telefon: (+372) 5032001
E-post: henri@pakkemeister.ee
(Pakkemeistris aastast 2014)

Nimi: Karin Kalaus
Müügijuht
Telefon: (+372) 568 04 656
E-post: karin@pakkemeister.ee
(Pakkemeistris aastast 2022) 

ARENDUS/OST

Nimi: Henri Reinfelt
Arendus, ostujuht
Telefon: (+372) 503 20 01
E-post: henri@pakkemeister.ee
(Pakkemeistris aastast 2014)

Nimi: Mario Reinfelt

Juhatuse liige
E-post: mario@pakkemeister.ee
(Pakkemeistris aastast 1992)

SEADMETE PAIGALDUS JA HOOLDUS

Nimi: Aivar Koikson
Hooldustehnik
Telefon: (+372) 533 45 509
E-post: hooldus@pakkemeister.ee
(Pakkemeistris aastast 2013)

FINANTS JA RAAMATUPIDAMINE

Nimi: Sille Suurvarik
Raamatupidaja
Telefon: (+372) 623 55 80
E-post: arved@pakkemeister.ee
(Pakkemeistris aastast 2013)

Nimi: Eevi Reinfelt
Finantsjuht

E-post: eevi@pakkemeister.ee
(Pakkemeistris aastast 1992)

LADU

TELEFON: (+372) 591 99 551

Hendrik Lomp
Laojuht
(Pakkemeistris aastast 2020)
Andres Kuningas
Ladu
(Pakkemeistris aastast 2022)
Joosep Võrno
Ekspediitor
(Pakkemeistris aastast 2017)