Vaata suuremalt

TALLINNAS

OÜ Pakkemeister Hillman
Mõigu tehnopark
Läike tee 7
Peetri
75312 Rae vald
Harjumaa
E-post: info@pakkemeister.ee

KLIENDITEENINDUSKESKUS AVATUD: E-R 8.30-17.00 TEL:623-5590 

Raul Lindsalu
Müügikonsultant
Tel: (+372) 623 5590
GSM: (+372) 534 88035
E-post: raul@pakkemeister.ee
Pakkemeistris aastast 2004


Tanel Turba
Müügikonsultant
Tel: (+372) 6235598
Tel: (+372) 5 013 103
E-post: tanel@pakkemeister.ee
Pakkemeistris aastast 2014

 

Hulgimüük ja suurkliendid:

Mario Reinfelt 
Juhataja /konsultatsioonid, lepingud, müük.
Tel:(372) 623 5591
GSM:(+372) 5034034
E-post: mario@pakkemeister.ee
Pakkemeistris aastast 1992

Ardo Maripuu
Müük
Tel: (+372) 623 5593
GSM: (+372) 50 17 020
E-post: ardo@pakkemeister.ee
Pakkemeistris aastast 1996

Tarmo Hanson
Müük
Tel: (+372) 623 5582
GSM: (+372) 533 45 066
E-post: tarmo@pakkemeister.ee
Pakkemeistris aastast 2006 

Aleksandr Giterman
Müük
Tel: (+372) 623 5583
GSM:(+372) 555 52 582
E-post: alex@pakkemeister.ee
Pakkemeistris aastast 2015

Henri Reinfelt


"Pakendiabi" projektijuht
Tel: (+372) 6235585
GSM: (+372) 5032001
E-post: henri@pakendiabi.ee
Pakkemeistris aastast 2014

 

Tartu filiaal asukoht:

Ringtee 12A
51013 TARTU
Tel: (+372) 736 2252
E-post: tartu@pakkemeister.ee

Tim Matjus
Lõuna Eesti müügijuht
GSM: (+372) 53 358 411
E-post: tim@pakkemeister.ee
Pakkemeistris aastast 2006


Seadmete paigaldus ja hooldus 

Aivar Koikson

Hooldustehnik 
Tel. (+372) 53345509
E-post: aivar@pakkemeister.ee
Pakkemeistris alates 2013

Läike tee ladu ja logistika

Jaanus Pajumäe
Ladu
Pakkemeistris aastast 2002

Rainer Salumets
Ekspediitor
Tel: (+372) 513 7094

E-post: rainer@pakkemeister.ee
Pakkemeistris aastast 2017

Joosep Võrno
Ekspediitor
Tel: (+372) 555 49 493
E-post: joosep@pakkemeister.ee

 

Finants ja raamatupidamine

Eevi Reinfelt
Pearaamatupidaja
Pakkemeistris alates 1992

Sille Suurvarik
Raamatupidaja
Pakkemeistris alates 2002

Tel: (+372)6235581
E-post: arved@pakkemeister.ee